fbpx
No module Published on Offcanvas position
Logo WEBJONGENS

Lisa en Lieke komen ons team versterken!

Logo WEBJONGENS

Lisa en Lieke komen ons team versterken!

Om onze klanten nóg beter en vooral sneller te kunnen helpen hebben we twee toppers aangenomen die ons team komen versterken: Lisa en Lieke.

Extra handjes in de techniek en SEO

Lisa, een echte Texelse, ontzorgt Florian in het technische gedeelte van het website bouwen. Met haar enthousiasme en oog voor detail werkt zij het ontwerp van Coen tot in de pixelpuntjes uit en zorgt ze ervoor dat de website op en top werkt. Lisa werkt is een maand geleden begonnen en is nu al onmisbaar in ons team!

Lieke is voor de liefde naar Texel verhuisd vanuit Amersfoort, waar ze als online marketeer werkte voor Stadscafé Amersfoort. Met haar creativiteit en passie voor communicatie en verbinden gaat ze de online zichtbaarheid van zowel Webjongens als onze klanten vergroten, door middel van social media, e-mailmarketing en zoekmachine optimalisatie.

Benieuwd naar het hele team? Kijk dan op www.webjongens.nl/over-ons.

Andere artikelen